מוכנים לשדרוג חדר האמבטיה שלכם?

שיש לחדרי אמבטיה – ההשקעה הטובה שתעשו בשיש לאמבטיה

חדר האמבטיה שלנו, כמה אנחנו בכלל חושבים עליו, ביחס לכמה שאנחנו נמצאים בו. זהו אחד החדרים היותר שימושים בבית. זה חדר בו אנחנו נרגעים, בו אנחנו שוטפים מעלינו את תלאות היום ובעיקר, לא יכולים לחיות בלעדיו.

אז, איך משדרגים את אחד החדרים החשובים ביותר בבית שלנו?

המומחים של שיש אביהו עמית, משתפים בידע על שיש לחדרי אמבטיה

כמו שכבר הסכמנו, חדר האמבטיה הוא אחד החדרים השימושיים והחשובים בבית. בעבר לרוב בני האדם שאינם אנשי אצולה או בעשירונים העליונים, חדר רחצה שימש למטרות פונקציונליות בלבד, לטובת ניקיון וסידורים מעשיים אחרים שלנו כאנשים.

בשנים האחרונות (ומדובר במגמה יחסית חדשה במונחים של שינויים תרבותיים) חדרי האמבטיה עברו ועוברים שינוי משמעותי בעצם התפיסה שלהם והופכים מחדר פונקציונלי, לחדר משמעותי בתחושה של המשתמש, לחלק מהותי בבית ולחדר שמוכנים להשקיע בו ובעיצוב שלו.

וזאת בכדי לייצר את האנרגיה המתאימה והסביבה העיצובית הנכונה, לתחושת הרוגע או היוקרה או כל תחושה שאנחנו רוצים להרגיש בשימוש בחדר האמבטיה שלנו.

אז בין אם אתם חושקים בחדר אמבטיה ביתי ומרגיע, כפרי וטבעי או יוקרתי ומבריק, ישנם מספר פרמטרים שחשוב לקחת בחשבון כשבאים לבחור שיש כחלק השינוי בחדר האמבטיה או אפילו בתהליך בנייה של חדר אמבטיה חדש לגמרי.

שיש לחדרי אמבטיה

הנקודות החשובות בבחירת שיש לחדר האמבטיה

מהי התחושה שאתם רוצים באמבטיה שלכם? – עצמו רגע את העיניים, תחשבו היטב מה התחושה שאתם רוצים שתהיה לכם, בכניסה לחדר האמבטיה שלכם. כשאתם עומדים במקלחת שלכם, כשאתם יושבים באמבט מלחים, כשאתם נכנסים ומורידים מעליכם את החוויות של היום שלכם, מה הייתם רוצים שיקבל את פניכם ואיך הייתם רוצים שזה יגרום לכם להרגיש?
מעצבים רבים, מדברים על התחושה ועל פריטים שמספקים לנו חוויות מסוימות, אווירות שונות או אנרגיות אחרות לחדר.

אנחנו בשיש אביהו עמית, פשוט מדברים על עיצוב שמתאים לאווירה. הרי אם אתם מחפשים אווירה יוקרתית סטייל מלון בוטיק, אז סוג השיש שתבחרו, צריך להחמיא לאווירה הזאת ולהשתלב בה בצורה נכונה ואמינה.
לעומת זאת, אם אתם מחפשים תחושה של בית כפרי, רגוע, נעים, עם צבעים בהירים ומראה טבעי, כנראה שתלכו לכיוון של שיש עדין ורגוע בצבעים טבעיים הקרובים כמה שיותר לטבע עצמו.
לכן, בחירה של מהו סגנון העיצוב שאתם רוצים לחדר האמבטיה שלכם, הוא הצעד הראשון בבחירה של שיש מתאים ונכון לחדר האמבטיה שלכם

תקציב – הכנה מקדימה שכוללת החלטה לגבי התקציב המיועד לשדרוג חדר האמבטיה ובהתאם תכנון נכון של השדרוג הם הבסיס של הדברים וחייבים להתחיל איתם.  תקציב דל יוביל להמלצה להתמקד בפריט או שני פריטים חדשים בחדר האמבטיה, פריטים שישנו את כל הנראות של חדר זה.

תקציב גדול יותר הוא כבר סיפור שונה וכאן ניתן להשקיע בדברים רבים, כמו למשל חומרי גלם חדשים, צבעים, חיפוי קירות, ברזים, כיורים ואמבטיות מעוצבים ועוד.
הבנה מהי מסגרת התקציב שלכם, תמנע מכם לחוש אכזבה או כשלון בעיצוב חדר האמבטיה, כי מראש ברור לכם בהתאם לתקציב, מהי פחות או יותר מסגרת השינוי או ההשקעה בחדר.
בהתלבטות כמה תקציב להשקיע בעיצוב חדר אמבטיה, השמיים הם הגבול.

אפשר להתחיל צנוע ולשדרג, אפשר מראש לבחור בטוב ביותר וביקר ביותר, הכל תלוי כמובן בתיעדופים וביכולות שלכם. מה שחשוב לנו לומר, זה להיות מודעים לתקציב לאורך כל תהליך הבחירה ולהשתדל ולהתמקד רק בסוגי שיש שמתאימים או קרובים לתקציב שלכם. אנחנו בטוחים שעם מגוון סוגי השיש האיכותיים שיש היום במחירים ברי השגה, תמצאו את השיש הנכון שיעמוד גם במסגרת התקציבית שלכם וגם בחלומות חדר האמבטיה שלכם

פונקציונליות – נכון, כשזה נוע לשירותים ואמבטיה, מידת הפונקציונליות אינה שונה משמעותית מבית לבית ומאדם לאדם. השימוש דומה, ההתנהגות דומה, אבל לא תמיד האנשים החיים בתוך חדר האמבטיה הם דומים.
אם אתם רגישים לכל סימן על השיש שלכם, חשוב לדעת את זה מראש
אם אתם משפחה עם ילדים שנכנסים לחדר האמבטיה שלכם, חשוב לדעת את זה מראש
אם אתם בונים על שעות ארוכות באמבטיה מפנקת, חשוב לדעת את זה מראש.

אופי השימוש בחדר האמבטיה והאנשים שהולכים להשתמש בחדר זה, הינם חשובים לטובת קבלת נכונה ובכדי שהשיש יתאים לשימושים ולצרכים שלכם ולא אתם תצטרכו להתאים את ההתנהגות שלכם אליו

מרחב – שיש שייבחר לחדר אמבטיה קטן, לרוב לא יוכל להיות דומה לשיש שנבחר לחדר אמבטיה גדול. מרחבים שונים, תצורות שונות ומבנה שונה של חדר, צריכים גם להשפיע על בחירת השיש הנכון. ישנם סוגי שיש מדהימים ביופיים, עם כתמים טבעיים נפלאים וגדולים שנוצרו על ידי כוחות הטבע, שלשים אותם בתוך חדר קטן, זה עוול למחיר שתשלמו עליהם ובזבוז מכיוון שלא יוכלו לראות אותם ואת היופי שלהם בחדר קטן.

התאימו את עיצוב השיש ואת הצבע שלו, לגודל החדר שיש לכם. ישנם צבעים שמספקים תחושה של גודל, ישנם כאלה שמספקים תחושה של מרחב, נצלו זאת לטובת עיצוב חדר האמבטיה שלכם ותרוויחו גם שיש איכותי וגם אשליה אופטית, שתספק לכם נחת בכל יום מחד

זה לא מוזיאון – זכרו, חדר אמבטיה, בדומה למטבח, צריך להיות שימושי והולכים לשהות בו לא מעט. חשבו היטב על סידור החדר, היכן יהיה לכם נוח שכל דבר יהיה ממוקם ואיך השיש היפה יעטוף את כל זה, בצורה הכי אסתטית ונעימה לעין

התאמה לייתר הריהוט – בין אם בחרתם כבר ארון אמבטיה ואריחים, או שאתם בעיצומו של התהליך, זכרו שהשלם גדול מסכום חלקיו. לפני שבוחרים שיש ואחרי שהחלטתם כבר מה האווירה שאתם רוצים בחדר האמבטיה ומה התקציב שאתם מייעדים למשימה, חשבו על התמונה הכוללת של הריהוט, האקססוריז ויתר הפריטים בחדר. האם השיש משתלב שם? או שהוא בכלל מרכז הבחירה שלכם וסביבו אתם רוצים לעשות את הבחירות המתאימות? הכל נכון, הכל הגיוני ואתם יכולים להחליט לעבוד ממרכז החדר החוצה או ההפך, העיקר שתמיד תזכרו שמדובר בשילוב שלם של דברים, שצריכים לייצר את המראה והווייב שהחלטתם עליו. משם, הכל פתוח

סגנונות עיצוב ובחירת שיש לחדרי האמבטיה

כולנו זוכרים בנוסטלגיה  את מרצפות האמבטיה העתיקות. אלה שגדלנו איתן ונמצאות אתנו ובבתים של הסבים והסבתות שלנוף עוד מקום המדינה, זכורות לנו המרצפות הפשוטות שהיו לכולם. עם התפתחות המדינה והייבוא לישראל, בסביבות שנות השמונים, הגיעו אלינו הישראלים בלבנט, מגוון של מרצפות ושיש בייבוא מארצות רחוקות וקרובות ואפילו בייצור עצמי כחול לבן, כאן בישראל.

הקדמה בעצם הביאה איתה מגוון של מרצפות שיש בצבעים, בתכונות ואפילו במחירים הוגנים וברי השגה לכל משפחה. האפשרויות נפתחו ואיתן, ההתלבטות וההחלטה באיזה שיש לבחור, לחדר האמבטיה של המשפחה, של הזוג או של הרווקים.

בחרתם שיש לאמבטיה? מעולה! מה עם ההתקנה?

בחירה של שיש ורכישה שלו, היא לא הצעד האחרון בתהליך. חלק לא פחות חשוב מתהליך הרכישה וההחלטה, הוא חלק ההתקנה של השיש. התקנת שיש, מצריכה מומחיות מיוחדת והכרות עם סוגי שיש שונים, בכדי לדעת כיצד להתאים את השיש בצורה מיטבית למקום אליו הוא שייך.

מכיוון שחדרי האמבטיה הינם קטנים, הדיוק בהרכבת השיש, היא עוד יותר קריטית ול טעות קטנה, יכולה לבלוט מאוד ולהציק לכם עוד שנים רבות לאחר מכן.

לכן, חשוב מאוד לבחור בחברת התקנת שיש איכותית, כזאת שיש לה ניסיון, יידע וצוות מקצועי ואיכותי, להתקנה מושלמת בחדר האמבטיה המתחדש או החדש שלכם.

לייעוץ והצעת מחיר משתלמת במיוחד
חייגו 053-2346175 או השאירו פרטיכם כאן